Kredīts mājokļa energoefektivitātei
5,9% fiksēta aizdevuma likme!

Kredīts mājokļa energoefektivitātei

Uzstādi saules paneļus vai veic citus uzlabojumus savam mājoklim kopā ar mūsu sadarbības partneri - SaulesJauda.lv
 • Saņem individuālu piedāvājumu, ievadot kampaņas kodu: SAULESJAUDA
 • Aizdevuma likme fiksēta - 5,9 %
 • Aizdevuma summa no 5000 € līdz 25 000 €
5000 € 25 000 €
mēn.
6 mēn. 84 mēn.
%
5,9 % 5,9 %
GPL
Ikmēneša administrēšanas maksa
Noformēšanas maksa
Kopējā summa
Ņemot energoefektīvo remonta kredītu 6 000 € apmērā ar termiņu uz 5 gadiem, ikmēneša maksājums 118,21 €, aizdevuma likme fikēta 5,9 %, maksa par līguma noformēšanu 1%, ikmēneša administrēšanas maksa 2,50 €. Gada procentu likme 7,57% GPL%. Kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam 7152,09€. Minimālais atmaksas termiņš ir 6 mēneši/ maksimālais atmaksas termiņš ir 84 mēneši. Aprēķinam ir informatīva nozīme. Individuālu piedāvājumu sagatavosim pēc Tava aizdevuma pieteikuma saņemšanas un izvērtēšanas. Piedāvājums ir spēkā tikai slēdzot jaunu kredīta līgumu un neattiecas uz aizdevumiem, kas noformēti caur Bigbank sadarbības partneriem.

PRIEKŠROCĪBAS Mūsu energoefektīvā remonta kredīta priekšrocības

Aizdevuma likme
fiksēta - 5,9%
Individuāla pieeja
Atradīsim Tev piemērotāko risinājumu
Bigbank iesaka uzzināt vairāk par
VARAM atbalstu, kas viena projekta ietvaros paredz saņemt līdz pat 15 000 € finansējuma atbalstu
Par SaulesJauda.lv

Par SaulesJauda.lv

Uzņēmums Saules Jauda ir oficiālie Solarwatt pārstāvji Latvijā, kas saules paneļus 2022. gadā ir uzstādījis jau vairāk kā 300 mājām. Bezmaksas 5 gadu apdrošināšana, zibens aizsardzība, jumtam draudzīgi stiprinājumi.
Uzzināt vairāk

Ceļš uz Tavu energoefektīvo mājokli 🌱

 • 1
  Pirmais solis
  Attālināts pieteikums
 • 2
  Otrais solis
  Draudzīgas konsultācijas
 • 3
  Trešais solis
  Ātrs lēmums, līguma parakstīšana
 • 4
  Finišs
  Piešķirts finansējums mājokļa eneroefektivitātes uzlabošanai
 • 5
  Svarīgi
  Atceries 90 dienu laikā pēc līguma parakstīšanas iesniegt dokumentus, kas apliecina aizdevuma izmantošanu tā mērķim. Pretējā gadījumā piešķirtā aizdevuma likme tiks paaugstināta par 1%. Dokumenti, kas apliecina aizdevuma izmantošanu tā mērķim var būt čeks vai maksājuma uzdevums. u.c.

Kredīts mājokļa energoefektivitātei Kādam mērķim iespējams izmantot kredītu?

Kredītu iespējams izmantot tādiem ēkas vai telpas energoefektivitātes uzlabošanas mērķiem kā inženiersistēmu (piemēram, apkures un ventilācijas iekārtu) iegādei, atjaunošanai, pārbūvei vai izveidei, jaunas ūdens sildīšanas iekārtas/-u iegādei un uzstādīšanai, siltumenerģijas tehnoloģisko iekārtu (tajā skaitā, bet ne tikai saules paneļu) iegādei un uzstādīšanai, kā arī ēkas vai telpas nosiltināšanai (piemēram logu/durvju nomaiņai, kā arī vispārējai nosiltināšanai).

Kādam mērķim iespējams izmantot kredītu?

Bigbank iesaka Atbalsta programma atjaunojamo energoresursu izmantošanai mājsaimniecībās

VARAM izstrādātā atbalsta programma paredz atbalsta sniegšanu fosilā kurināmā (piemēram, dabasgāzes, dīzeļdegvielas, akmeņogļu) iekārtu nomaiņai pret jaunām atjaunojamos energoresursus izmantojošām iekārtām (biomasas granulu katli, siltumsūkņi, saules kolektori) vai pieslēgšanos centralizētai siltumapgādes sistēmai, kā arī elektroenerģijas ražošanai no atjaunojamajiem energoresursiem (saules paneļi, vēja ģeneratori) mājsaimniecības pašpatēriņa vajadzībām. Viena projekta ietvaros iespējams saņemt līdz pat 15 000 € finansējumu. Vairāk par atbalstu lasi, šeit.

Atbalsta programma atjaunojamo energoresursu izmantošanai mājsaimniecībās
60 dienu naudas atmaksas garantija

60 dienu naudas atmaksas garantija

Lai mazinātu uztraukumu par neplānotām finansiālās situācijas izmaiņām, Bigbank saviem klientiem piedāvā 60 dienu bezmaksas naudas atmaksas garantiju.
Uzzināt vairāk

Produkta nosacījumi Kredīta mājokļa energoefektivitātei nosacījumi

Nosacījums Kredīts mājokļa energoefektivitātei
Aizdevuma likme
fiksēta 5,9 %
Aizdevuma summa
no 5000 € līdz 25 000 €
Aizdevuma termiņš
no 6 līdz 84 mēn.
Ikmēneša administrēšanas maksa
2,50 €
Līguma noformēšanas maksa
1%
Minimālie ikmēneša ienākumi
vismaz 434 € pēc nodokļu nomaksas
Aizņēmēja vecums
Tu esi vismaz 20 gadus vecs. Aizdevuma termiņa beigās aizņēmējs nevar būt vecāks par 73 gadiem
Aizdevuma mērķis
inženiersistēmu (piemēram, apkures un ventilācijas iekārtu) iegāde, atjaunošana, pārbūve vai izveide, jaunas ūdens sildīšanas iekārtas/-u iegāde un uzstādīšana, siltumenerģijas tehnoloģisko iekārtu (tajā skaitā, bet ne tikai saules paneļu) iegāde un uzstādīšana, kā arī ēkas vai telpas nosiltināšana(piemēram logu/durvju nomaiņa, kā arī vispārēja nosiltināšana) u.c.
Iesniedzamie dokumenti
dokumentu kopijas, kas apliecina aizdevuma summas izmantošamu aizdevuma mērķim(nepieciešams iesniegt 90 dienu laikā no aizdevuma līguma parakstīšanas)
Papildu nosacījumi
pieteikuma iesniedzējam vai arī sievai vai vīram nepieciešams būt īpašuma īpašniekam, kā arī nepieciešams norādīt īpašuma adresi, kuram plānots veikt energoefektivitātes uzlabošanu
Svarīgi
90 dienu laikā pēc līguma parakstīšanas Tev ir nepieciešams iesniegt dokumentus, kas apliecina aizdevuma izmantošanu tā mērķim. Pretējā gadījumā piešķirtā aizdevuma likme tiks paaugstināta par 1%. Dokumenti, kas apliecina aizdevuma izmantošanu tā mērķim var būt čeks vai maksājuma uzdevums. u.c.

Nepieciešama palīdzība?

Zvani: