Bigbank kontakti

Informācija un konsultācijas pa tālruni 8338

E-pasta adrese info@bigbank.lv

Bigbank klientu apkalpošanas centrs

Adrese: Stacijas laukums 2, Rīga, LV-1050 (T/C "Origo", 2.stāvā)

Tālrunis: 8338

E-pasta adrese: info@bigbank.lv



Klientu apkalpošanas centra darba laiks:

Darba dienās: 9:00-21:00

Sestdienās: 10:00-20:00

Svētdienās: 10:00-19:00



Klientu apkalpošanas centra darba laiks Līgo:


22.06: 9:00-20:00

23.06: Brīvs

24.06: Brīvs

25.06: 10:00-19:00


 

Bigbank AS Latvijas filiāle (administrācija)

Adrese: Gustava Zemgala gatve 78-1, Rīga, LV-1039

Tālrunis: +371 6711 6063

E-pasta adrese:info@bigbank.lv


Bigbank filiāles atrašanās vieta

Bigbank filiāles atrašanās vieta
 

Bigbank zvanu centra darba laiks:

Darba dienās: 8:00-20:00

Sestdienās: 9:00-16:00

Svētdienās: Brīvs


Bigbank zvanu centra darba laiks Līgo:


22.06: 9:00-19:00

23.06: Brīvs

24.06: Brīvs

25.06: Brīvs

 

Bankas rekvizīti un norēķinu informācija:


Maksājuma saņēmējs: Bigbank AS Latvijas filiāle
Reģistrācijas numurs: 40103200513
PVN Reģistrācijas numurs: LV40103200513

Norēķinu konti:

Swedbank, LV08HABA0551023395885
Swedbank SWIFT: HABA LV22

SEB banka, LV04UNLA0050013638203
SEB banka SWIFT: UNLALV2X

Veicot ikmēneša maksājumu, maksājuma mērķī ir jānorāda Jūsu aizdevuma līguma numurs un maksājuma kods (atrodams Jūsu aizdevuma līgumā).

Bigbank pakalpojumi Latvijas pastā.

bigbank pasta pakalpojumi

Latvijas Pasta nodaļās ir iespējams pieteikties aizdevumam, kā arī noslēgt aizdevuma līgumu.

Atrast tuvāko pasta nodaļu »

 

Struktūrvienību vadītāji

Amats Tālruņa numurs E-pasta adrese
Agnese Saukuma Personāla vadītāja 67356245 agnese.saukuma@bigbank.lv
Vineta Subatoviča Kontaktu centra vadītāja 67358347 vineta.subatovica@bigbank.lv
Edgars Surgofts Klientu attiecību daļas vadītājs 67116007 edgars.surgofts@bigbank.lv
Inese Ilišķe Galvenā grāmatvede 67116032 inese.iliske@bigbank.lv
Vita Krakte Kredītrisku parakstīšanas nodaļas vadītāja 67358348 vita.krakte@bigbank.lv
Laura Zvaigzne Mārketinga vadītāja 67508674 laura.zvaigzne@bigbank.lv
Vladislavs Kalbjonoks Vecākais inkaso speciālists 67788809 vladislavs.kalbjonoks@bigbank.lv
Gunda Leite Juriste 67356243 gunda.leite@bigbank.lv
Evija Kokoreviča Biroja vadītāja 67116064 evija.kokorevica@bigbank.lv

Vai norādi savu vārdu un telefona numuru, un mēs Tev piezvanīsim. Darba dienās mūsu darba laiks ir no 8:00-20:00, sestdienās no 9:00-16:00, bet svētdienās atpūšamies.

Lūdzu, norādi savu tālruņa numuru

Lūdzu, norādi savu vārdu

?

Lūdzu, norādi jautājuma tematu

Lūdzu, norādi jautājuma tematu.