Jaunumi | Laiks savām mājām!

Laiks savām mājām!

Dzīvesvieta – sava personīgā telpa - pēdējā gada laikā kļuvusi svarīgāka kā jebkad agrāk.

Nekad vēl mājās neesam pavadījuši tika daudz laika kā līdz šim, un droši vien daudzi no mums ik pa brīdim uzdevuši sev jautājumu: vai man patīk mana māja? Vēl vairāk – vai jūtos kā savās mājās? Un galu galā – vai šī vieta patiesi ir “mana” šī vārda tradicionālā izpratnē, jeb arī īrēts īpašums, kur īres līgumā uz vairākām lappusēm atrunāti mani, kā īrnieka, pienākumi un īpašnieka tiesības, bet daudz mazāk – īpašnieka pienākumi.

Tā neviļus nonākam pie domas par savu personīgo īpašumu. Kur varam darīt ko vēlamies, nejautājot atļauju. Vairs nekādu nepatikā savilktu seju un nejaukas intonācijas, kad izīrētājam sakām, ka viņa īpašumā kopā ar mums dzīvos arī mūsu bērni. Vairs nekādu taisnošanos par mūsu mazo suni, kurš “neko nekad vēl nav sagrauzis” vai kaķi, kuram protams, ir spalvas. Laiks savām mājām!

Personīgā īpašuma iegāde ir viens no būtiskākajiem pirkumiem, kādu lielākā daļa cilvēku veic savas dzīves laikā. Tam jābūt rūpīgi pārdomātam, vēlmēm samērotām ar iespējām, un, kā jau dzīvē – jāatrod īstais partneris, ar ko šo ieceri realizēt!

Kā liecina nesens Eurostat pētījums, lielākā daļa Eiropas Savienības valstu iedzīvotāju mitinās savos mājokļos, vidējais rādītājs ES ir 70, 0 %. Dati liecina, ka Latvijā 42 % iedzīvotāju vecumā no 20 - 30 gadiem tuvākajā laikā plāno sava nekustamā īpašuma iegādi. Tas ir vērā ņemams rādītājs, pretēji mītam, ka jaunieši nevēlas uzņemties saistības, redzam, ka teju puse jauniešu vecumā no 20 – 30 gadiem ir gatavi sava īpašuma iegādei. Protams, tas sakrīt ar laiku, kad  bieži vien veidojam parter attiecības, dibinām ģimeni un mūsu dzīvē ienāk bērni. Līdz ar to, ir virkne priekšnoteikumu, kas mudina izšķirties par labu savam īpašumam. Īpaši, ja esam kļuvuši par vecākiem, vēlamies bērnam sniegt drošības un māju sajūtu, kas īrētā dzīvoklī ir daudz grūtāk realizējams uzdevumus, kaut vai tādēļ, ka izīrētāja plāni var mainīties neatkarīgi no īres līguma nosacījumiem.  Būsim godīgi -  teju jebkuru īres līgumu iespējams izbeigt mēnesi iepriekš brīdinot par tā pārtraukšanu.

Tieši tas notika ar Kristīni un Mārtiņu – jaunu ģimeni, kuri vairākus gadus īrēja dzīvokli vienā no omulīgākajiem un zaļākajiem Rīgas rajoniem. Aizvadījuši īres dzīvoklī trīs gadus, sagaidījuši pirmo atvasi, jaunā ģimene turpināja mierīgi dzīvot nelielajā divistabu dzīvoklī un nekas neliecināja, ka īres līgums varētu tikt uzteikts – tomēr tieši tā notika. Kādu dienu Mārtiņš savā epastā saņēma pieklājīgu, bet stingru ziņu, ka mēneša laikā dzīvoklis jāatbrīvo. Nelīdzēja pat piedāvājums maksāt nedaudz lielāku īres maksu. Visu vēl vairāk sarežģīja tas, ka ģimene bija otrā bērna gaidībās. Situācija atrisinājās, tomēr tieši šī situācija pielika punktu  nosacītajai “brīvībai”, kas visbiežāk saistās ar īrētu īpašumu.

Bigbank, reaģējot uz aktuālo situāciju mājokļu tirgū, kad joprojām saglabājas augsts pieprasījums pēc sava īpašuma, partnerībā ar finanšu institūciju Altum, piedāvā hipotekāro kredītu ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem jaunajām ģimenēm. Uzsākot savu patstāvīgo dzīvi, īpaši, laikā, kad ģimenē ienāk mazulis, rūpju pietiek, un arī rocība ne vienmēr ļauj izvērsties plaši, tādēļ Bigbank jaunajām ģimenēm piedāvā izdevīgu speciālu aizdevuma grafiku, sniedzot iespēju maksāt tikai procentu maksājumu, bet aizdevuma pamatsummas atmaksu veicot, palielinoties ģimenes ienākumiem vai samazinoties citiem tēriņiem.

Bigbank ir vienīgā banka Latvijā, kura piedāvā šādu iespēju, līdzās jau tradicionālajiem anuitātes un lineārajiem maksājumu grafikiem.

Laikā, kad liekat pamatus savai dzīvei, aicinām fokusēties uz būtisko – rūpēm par ģimeni, un domājot par savām mājām, gudri pārvaldīt finanses, izmantojot Bigbank sniegto iespēju maksāt tikai hipotekārā kredīta procent maksājumu, bet pamatsummas atmaksu atstāt brīdim, kad būsiet vairāk nostabilizējies un jau ticis galā ar daļu savu rūpju.

Apskati mūsu hipotekāro kredītu.

Ar atbilstošu hipotekāro aizdevumu iespējams nopirkt tieši tādas mājas, par kādām vienmēr esi sapņojis!

Jaunas mājas un vēl patīkamākas un mājīgākas, ja tās iegūtas sadarbībā ar stabilu partneri, izmantojot klientam individuāli pielāgotus risinājumus

Hipotekārais kredīts

Piemērota izvēle mājokļa iegādei vai būvniecībai

Aizdevuma likme

no 1,8% + Euribor

Summa

20 000 - 300 000 €

Uzzināt vairāk