Jaunumi | Kāpēc iegādāties renovējamu mājokli?

Kāpēc iegādāties renovējamu mājokli?

Mājas vai dzīvokļa iegāde, kuram nepieciešams ir remonts vairumam cilvēku var likties grūts uzdevums. Jau doma vien par šāda projekta uzņemšanos, lai padarītu īpašumu apdzīvojamu, varētu šķist kā “dzīve būvlaukumā”, taču patiesībā šādai izvēlei ir arī daudz priekšrocību. Šajā rakstā mēs tās uzskaitīsim.

1. Zemāka pirkuma cena

Viens no acīmredzamākajiem ieguvumiem, pērkot māju vai dzīvokli, kam nepieciešams remonts, ir zemāka pirkuma cena. Īpašumiem, kuriem nepieciešami ir uzlabojumi, parasti ir arī ievērojami zemāka pirkuma cena nekā mājokļiem, kas ir gatavi dzīvošanai. Līdz ar to ar šada īpašuma iegādi ir iespējams arī ietaupīt vai arī iegādāties lielāku īpašumu, kas ir labākā lokācijā, nekā jūs varētu atļauties citādi.

2. Iespēja iekārtot mājokli pēc savas izvēles

Remontējams mājoklis jums dod iespēju pielāgot to savai gaumei un stilam. Tas nozīmē, ka varat izveidot savu sapņu mājokli, nevis samierināties ar jau gatavu mājokli, kas neatbilst jūsu vajadzībām vai vēlmēm. Tāpat varēsiet izvēlēties gan apdari un sienu krāsas, gan grīdu un dzīvokļa izkārtojumu, kas vislabāk atbilst jums un jūsu ģimenes vajadzībām.

3. Augsts īpašuma novērtējums pēc remonta veikšanas

Īpašuma atjaunošana var palielināt tā vērtību, kas nozīmē, ka nākotnē to pārdodot, jūs, iespējams, varat gūt lielāku peļņu. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, ja esat nolēmis iegādāties īpašumu perspektīvā apkaimē vai vietā, kurai ir potenciāls piedzīvot strauju izaugsmi un attīstību, līdz ar to arī palielinot īpašuma vērtību un cenu par m2.

4. Mācību pieredze

Īpašuma atjaunošana var būt vērtīga mācību pieredze. Remontējot savu īpašumu, jūs uzzināsiet daudz par būvniecību, projektu vadību, interjeru, telpu funkcionalitāti u.c. Šī var būt lieliska iespēja attīstīt jaunas prasmes un zināšanas, kas varētu noderēt arī citās dzīves jomās.

5. Gandarījuma sajūta

Visbeidzot, īpašuma atjaunošana var sniegt nenovērtējamu gandarījuma sajūtu un lepnumu par padarīto.  Kad tiek pieliktas pūles, lai nolietotu īpašumu pārveidotu par skaistu, funkcionālu un mājīgu vietu jūsu ģimenei,  to pavisam noteikti var nosaukt par lielisku sasniegumu, kuru ir izdevies realizēt.

Ja arī Tu domā par renovējama mājokļa iegādi un vēlies noskaidot kādu aizdevuma summu Tev ir iespējams saņemt, izmēģini mūsu hipotekārā kredīta kredītspējas kalkulatoru.

Ar atbilstošu hipotekāro kredītu iespējams nopirkt tieši tādas mājas, par kādām vienmēr esi sapņojis!

  • Piemērota izvēle gan jau gatava mājokļa, gan renovējama mājokļa pirkšanai, kā arī būvniecībai
  • Iespējams izvēlēties starp anuitāro, lineāro vai speciālo atmaksas grafiku Hipotekāro kredītu refinansēšanai
  • 0% noformēšanas maksa. Ja Tev jau ir aktīvs mājokļa kredīts, pārliecinies, vai vari ietaupīt
  • Ir iespēja ieķīlāt Tev piederošu nekustamo īpašumu kā daļēju vai pilnu pirmo iemaksu hipotekārā aizdevuma saņemšanai