Jaunumi | Kā būt pirmajam, lai aplūkotu jaunākos nekustamā īpašuma vai auto piedāvājumus? Mums Tev ir risinājums.

Kā būt pirmajam, lai aplūkotu jaunākos nekustamā īpašuma vai auto piedāvājumus? Mums Tev ir risinājums.

Domājams, ka ikvienam, kas ir kādreiz iegādājies vai vismaz vēlējies iegādāties savu pirmo nekustamo īpašumu vai mašīnu, ir zināms, ka izsapņotā mājokļa vai auto iegāde var būt laikietilpīgs process. Regulāra sludinājumu meklēšana, turklāt nav garantēts vai kāds cits jau nebūs pasteidzies pirmais.

Lai šo problēmu risinātu, Bigbank iesaka izmantot adify.lv. Portāls, kas palīdzēs Tev ātrāk atrast sev vēlamo īpašuma vai auto piedāvājumu, patērējot pēc iespējas mazāk laiku.

Kā rīks strādā?

Atlasi sev interesējošos filtrus, un turpmāk esi pirmais, kas saņem jaunākos sludinājumus, kas tiek publicēti populārākajos Latvijas sludinājumu portālos. Meklējot nekustamo īpašumu Tu saņemsi jaunākos sludinājumus no ss.com, city24, inch.lv un cityreal.lv, savukārt meklējot auto – ss.com sludinājumus.

Portāls sastāv no 3 galvenajām sadaļām:

 1. Filtru izveide
 2. Sludinājumu vēsture
 3. Statistika

Filtrus iespējams lietot šādi:

Izvēlieties kādu no filtra veidiem -  īpašumi vai auto sludinājumi.

Īpašumu filtrā ir iespējams:

 • Izvēlēties īres vai pirkšanas sludinājumus
 • ievadīt atrašanās vietu vai to atzīmēt kartē
 • pievienot atslēgas vārdus (filtrs meklēs sludinājumus, kuru tekstā ir jūsu ievadītie vārdi, piemēram, “pie jūras”, “steidzami”, “īpašnieks pārdod” u.c.)
 • Īpašuma kritērijus, kā- cena, platība, istabu skaits, stāvs…u.c.

Auto filtrā ir iespējams:

 • Ievadīt auto marku un modeli, izlaiduma gadu, nobraukumu
 • Ievadīt dzinēja veidu, tilpumu, ātrumkārbas un virsbūves veidu
 • Vēlamo aprīkojumu

Atbilstoši izvēlētajiem filtriem, rīks sūtīs jums uz e – pastu tikai tos sludinājumus, kas atbilst jūsu izvēlētajiem filtriem. Tā nodrošinot, ka vienmēr esi pirmais, kas aplūko sev interesējošos un jaunākos sludinājumus.

Sludinājumu vēstures sadaļā, pievienojot sludinājumu saiti, ir iespējams aplūkot cik ilgi sludinājums ir ievietots, kad sludinājums ir atjaunots, kā arī vai ir mainījusies tā cena. Informācija, kas noteikti var noderēt kaulējoties par cenu.

Statistikas sadaļa, ievadot tādus filtrus kā atrašānās vieta, pārdod vai īrē, ēkas tips, istabu skaits, iespējams vienkāršā veidā sekot līdz tirgu notiekošajam – kāds ir tirgus piedāvājums, kāda ir vidējā cena, kā arī cena par m2, kā arī kāda ir vidējā platība. šo sadaļu ir īpaši lietderīgi apskatīt pirms lēmuma pieņemšanas par kādu darījumu. Datus iespējams attēlot sākot no dienām, līdz gadam. Tādā veidā jūs varēsiet uzzināt, kurā mēnesī ir lielāks piedāvājums, kurā mazāks un izmantot šos datus, lai veiksmīgāk plānotu savu darījumus un darba meklējumus.

Izveido savu adify.lv kontu jau šodien un esi pirmais, lai saņemtu jaunākos sludinājumus vai arī uzzini vairāk kā Bigbank var Tev palīdzēt, iegādājoties jaunu auto vai mājokli.

Ar atbilstošu hipotekāro kredītu iespējams nopirkt tieši tādas mājas, par kādām vienmēr esi sapņojis!

 • Piemērota izvēle mājokļa pirkšanai vai būvniecībai
 • Iespējams izvēlēties starp anuitāro, lineāro vai speciālo atmaksas grafiku
 • Hipotekāro kredītu refinansēšanai 0% noformēšanas maksa. Ja Tev jau ir aktīvs mājokļa kredīts, pārliecinies, vai vari ietaupīt
 • Ir iespēja ieķīlāt Tev piederošu nekustamo īpašumu kā daļēju vai pilnu pirmo iemaksu hipotekārā aizdevuma saņemšanai