Noskaidroti Bigbank AS Latvijas filiāles rīkotās iniciatīvas “Bigbank piepilda sapņus” uzvarētāji, par kuriem kļūst Talsu Valsts ģimnāzija un Riebiņu vidusskola, kuras dalībai konkursā pieteica 11. klases skolēni. Banka palīdzēs abām izglītības iestādēm realizēt iecerēto Ziemassvētku pasākumu, sniedzot kā finansiālo, tā arī organizatorisko atbalstu.


Gan Talsu Valsts ģimnāzija, gan Riebiņu vidusskola īpaši izcēlās ar oriģināliem pieteikumiem, ģimnāzijai pārsteidzot ar pieteikuma bildi un video, kuras tapšanā piedalījās lielāka daļa skolas audzēkņu, savukārt Riebiņu vidusskola izcēlās ar īpaši sirsnīgu aprakstu un skaidru ideju par saviem sapņu Ziemassvētkiem.

Bigbank komanda no sirds pateicas par visiem pieteikumiem, kas mūs pārsteidza ar savu radošumu, ieguldīto darbu un emocijām. Izvēlēties labākos patiesi nebija viegli.


Plašāka informācija par iniciatīvu “Bigbank piepilda saņus” un nolikums pieejams šeit , vai sazinoties ar konkursa atbildīgo personu Jūliju Vasiljevu, rakstot uz e-pastu julija.vasiljeva@mmacomms.lv vai zvanot +37129413906.

Novēlam visiem priecīgus, gaišus svētkus un gaidīsim Jūsu pieteikumus arī nākošgad.Papildu informācija:

Laura Zvaigzne
Bigbank Mārketinga vadītāja
E: laura.zvaigzne@bigbank.lv
M: +371 26659747

Jūlija Vasiljeva
E: julija.vasiljeva@mmacomms.lv
M: + 371 29 413 906

Vai norādi savu vārdu un telefona numuru, un mēs Tev piezvanīsim. Darba dienās mūsu darba laiks ir no 8:00-19:00, sestdienās no 9:00-16:00, bet svētdienās nestrādājam.

Lūdzu, norādi savu tālruņa numuru

Lūdzu, norādi savu vārdu

?

Lūdzu, norādi jautājuma tematu

Lūdzu, norādi jautājuma tematu.