Jaunumi | Bigbank paplašina finanšu pakalpojumu klāstu uzņēmējiem

Bigbank paplašina finanšu pakalpojumu klāstu uzņēmējiem

Domājot un rūpējoties par uzņēmēju vajadzību plašāku nodrošināšanu gadījumos, kad tiek radīts jauns produkts vai pakalpojums, palielināta uzņēmuma jauda, konkurētspēja vai kāda cita vajadzība, Bigbank paplašina savu pakalpojumu klāstu, pievienojot īpaši uzņēmējiem būtiskus pakalpojumus - auto līzingu uzņēmumiem, kā arī dažādu iekārtu un tehnikas līzingu uzņēmumiem. Ar Bigbank atbalstu tagad iespējams iegādāties būvniecības, lauksaimniecības, mežizstrādes, metālapstrādes, poligrāfijas, noliktavas u.c. nozaru iekārtas un tehniku, kā arī paplašināt uzņēmuma autoparku ar jaunām vai lietotām automašīnām.

Šie jaunie finanšu pakalpojumi ļaus Bigbank fokusēties ne tikai uz nekustamo īpašumu un būvniecības nozarēm, bet arī aktīvi atbalstīt lauksaimniecības un ražošanas nozares. To ieviešana ievērojami tuvina Bigbank kļūt par vienas pieturas atbalsta punktu uzņēmējiem, turklāt saglabājot uzstādījumu, ka Bigbank sniedz vairāk nekā gaidījāt.

Jaunos Bigbank pakalpojumus vislabāk raksturo ātra pieteikumu izskatīšana, elastīgas prasības un personalizēta pieeja, turklāt jaunie pakalpojumi būs pieejami ne tikai pieredzējušiem uzņēmumiem, bet arī mazākiem un jauniem uzņēmumiem. Uzņēmējs var pieteikties pakalpojumam jau pēc pirmajiem 6 ekonomiskās aktivitātes mēnešiem. Tas ļaus jau pašā uzņēmējdarbības sākumposmā strauji attīstīties un paaugstināt konkurētspēju.

Iekārtu līzingam ir pieejams finanšu līzings. Pieejamais finansējums ir līdz pat 350 000 eiro ar periodu līdz pat 7 gadiem.

Vairāk par pakalpojumu:

https://www.bigbank.lv/iekartu-un-tehnikas-lizings-uznemumiem/

Auto līzingam ir pieejams gan operatīvais, gan finanšu līzings. Pieejamais finansējums ir līdz pat 60 000 eiro ar periodu līdz pat 7 gadiem.

Vairāk par pakalpojumu:

https://www.bigbank.lv/auto-lizings-uznemumiem/

Iekārtu un tehnikas līzings Palīdzēsim iegādāties celtniecības, būvniecības, lauksaimniecības, mežizstrādes, metālapstrādes, poligrāfijas, noliktavas u.c. iekārtas vai tehniku:

- Elastīgākas prasības līzinga ņēmēja iepriekšējai ekonomiskai aktivitātei;
- minimums 6 mēnešI;
- Personalizēts piedāvājums;
- Ātra pieteikuma izskatīšana.