Hipotekārais kredīts ar speciālo atmaksas grafiku!
Īpaši Bigbank!

Hipotekārais kredīts ar speciālo atmaksas grafiku!

Tikai pie Bigbank - izvēlies speciālo atmaksas grafiku, un maksā mazāk atmaksas perioda sākumā, lai iegādatos nepieciešamo:
 • mēbeles;
 • sadzīves tehniku;
 • veiktu kosmētisko remontu u.c., lai patiesi justos kā mājās!
 • Procentu likme 2,5% + Euribor
 • Pirmā iemaksa no 10% atkarībā no īpašuma lokācijas (5% ar ALTUM)

Īpaši Bigbank – Speciālais grafiks Speciālā grafika priekšrocības

Maksā mazāk atmaksas perioda sākumā
izmantojot iespēju veikt mājokļa labiekārtošanu
Iespējams atlikt pamatsummas atmaksu
līdz pat 20 gadiem
Finsējums
līdz 80% (ar Altum garantiju līdz 95%)

Īpaši Bigbank - Speciālais grafiks Apskati, kāds būs Tavs aizdevuma ikmēneša maksājums, izvēloties speciālo grafiku!

Aizdevuma atmaksas grafika veids
21 053 1 000 000
g.
1 g. 30 g.
g.
0 g. 20 g.
%
%
* 5% pirmā iemaksa ir iespējama izmantojot Altum mājokļu atbalstu ģimenēm ar bērniem. Neizmantojot Altum atblastu, minimālā pirmā iemaksa ir 10%. Aprēķinam ir informatīva nozīme, tajā par piemēru tiek ņemts 0% Euribor. Individuālu piedāvājumu sagatavosim pēc Tava aizdevuma pieteikuma saņemšanas un izvērtēšanas.
Ikmēneša maksājums tikai ar procentu maksājumu
NS /mēn.
NS /mēn.
Ikmēneša maksājums vēlāk
NS /mēn.
Vidējais ikmēneša maksājums:

Aizdevuma summa

NS €

 • Noformēšanas maksa
  0,00 €
 • Ikmēneša administrēšanas maksa
  2,50 €
 • Procentu likme
  5,00 %
 • Kopējā atmaksājamā summa
  NS €
 • GPL
  NS %
Pieteikties

Bigbank iesaka Hipotekārā kredīta speciālais atmaksas grafiks palīdz samazināt izmaksas par mājokli

Strauji pieaugošie komunālie maksājumi maina iedzīvotāju skatījumu uz nekustamo īpašumu – apkures rēķins daudzos gadījumos izaudzis lielāks par hipotekārā kredīta mēneša maksājums, tādēļ cilvēki pastiprināti sāk apsvērt pārcelšanos uz energoefektīvāku mājokli. Maksājumu samazināšanā var palīdzēt arī hipotekārā kredīta Speciālais maksājumu grafiks, kas paredz iespēju pat 20 gadus neatmaksāt kredīta pamatsummu un tādējādi pārciest grūtos laikus. Lasi vairāk par speciālo atmaksas grafiku, šeit.

Hipotekārā kredīta speciālais atmaksas grafiks palīdz samazināt izmaksas par mājokli

Kāpēc izvēlēties hipotekāro kredītu ar speciālo grafiku?

Atrast kāroto īpašumu nav vienkārši un, kad esam to atraduši, nepieciešams izvēlēties atbilstošāko piedāvājumu hipotekārā kredīta noformēšanai. Jauna īpašuma iegāde ir saistīta gan ar plānotiem, gan ar neplānotiem papildus izdevumiem. Īpašumam var būt nepieciešams remonts, jaunas mēbeles, sadzīves tehnika vai kas cits, kas rada papildus finansiālo slodzi. Ņemot vērā iepriekš minēto, esam  izstrādājuši īpašu hipotekārā kredīta atmaksas grafiku, kuru piedāvājam tikai mēs - Bigbank!

Bigbank speciālais grafiks sniedz iespēju samazināt ikmēneša maksājumus aizdevuma perioda sākumā un palielināt tos atmaksas perioda beigās. Līdz ar to speciālais atmaksas grafiks dod iespēju sākotnēji ietaupīto naudu izmantot katras ģimenes vajadzībām: remontam, izglītībai, labiekārtošanai, jauna auto iegādei vai kam citam. Pirmos hipotekārā kredīta 10 vai pat līdz 20 gadus ikmēneša maksājums būs samazināts. Tas ļaus koncentrēties veiksmīgas karjeras veidošanai vai savas ģimenes dzīves sākšanai, neatliekot savas dzīves labiekārtošanu.

Speciālais grafiks ir īpaši izdevīgs jaunajām ģimenēm, jo, ar speciālā grafika palīdzību, var samazināt ikmēneša maksājumus sākuma periodā, kad nepieciešams veltīt līdzekļus jaunas ģimenes dzīves uzsākšanai. Tāpat šo piedāvājumu var piemērot arī īpašajām Altum atbalsta programmām, kas paredzētas bankas aizdevumam mājokļa iegādei vai būvniecībai ģimenēm ar bērniem, kurām ir pastāvīgi ienākumi, bet nav pietiekamu uzkrājumu pirmās iemaksas veikšanai, kas ļauj, izmantojot Altum garantiju, samazināt pirmo iemaksu līdz pat 5%.

Sazinies ar mums

Zvani: