Mazais patēriņa kredīts

• No 500€ līdz 7000€
• No 14.9%
• No 6 mēnešiem līdz 6 gadiem


• Tavam ikdienas patēriņam
• Vari sākt atmaksāt no 3. mēneša
• Atmaksā pa daļām
• Ienākumi pēc nodokļu nomaksas - no 270€

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Entered sum is too big. Please try a smaller one.

Entered interest rate is too big. Please try a smaller one.

Ikmēneša maksājums

Gada procentu likme %
?

GPL ir procentu likme, ko aprēķina saskaņā ar LR MK 1.11.2016.noteikumiem Nr. 691. GPL sevī ietver visas izmaksas, kuras klientam var rasties līguma sakarā - līguma komisija, procentu maksājumi.

Administrēšanas maksa, €:
?

Ikmēneša maksa par aizdevuma līguma administrēšanu.

Noformēšanas maksa: %
?

Vienreizēja maksa par aizdevuma līguma noformēšanu, % no aizdevuma summas.

Mazā patēriņa kredīta priekšrocības

Kredītu var atmaksāt no 3. mēneša
Kredīta termiņš no 6 līdz 60 mēnešiem (Summai no 2000€ līdz 7000€ - līdz 72 mēnešiem)
Kredīts līdz 7000€

• No 500€ līdz 7000€
• No 14.9%
• No 6 mēnešiem līdz 6 gadiem
• Tavam ikdienas patēriņam
• Vari sākt atmaksāt no 3. mēneša
• Atmaksā pa daļām
• Ienākumi pēc nodokļu nomaksas - no 270€

Kredīta summa: 2000 €
Termiņš: 3 gadi
Procentu likme: 14.9% gadā
Ikmēneša maksājums: 71.73 €
Vienreizēja komisijas maksa: 100 €
Gada procentu likme (GPL): 23.33%
Administrēšanas maksa: 2,50 € mēnesī
Kopējā atmaksājamā summa: 2682.28 €

Aprēķinam ir informatīva nozīme. Individuāli sagatavotu piedāvājumu sagatavosim pēc Jūsu aizdevuma pieteikuma saņemšanas un izvērtēšanas. Piedāvājums ir spēkā tikai slēdzot jaunu līgumu, un neattiecas uz aizdevumiem, kas noformēti caur Bigbank sadarbības partneriem. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas spējas atmaksāt aizdevumu.

Aizdevuma process ir vienkāršs un ātrs


  • Piesakies kredītam attālināti Bigbank.lv, vai zvanot uz 8338

  • Saņem atbildi 24 stundu laikā

  • Kredīta līgumu vari parakstīt kādā no 90 pasta nodaļām visā Latvijā, vai mūsu klientu apkalpošanas centrā T/C "Origo"

Kredīta noteikumi

Uzzini, ko varam piedāvāt tieši Tev!

Saņemt piedāvājumu

Noderīgi zināt, piesakoties kredītam


Kredītu veidi un to nepieciešamības iemesli mēdz būt ļoti dažādi. Ikvienam no mums ir savas finansiālās vajadzības un vēlmes. Ja vēlamies iegādāties jaunu tehniku – mājoklim vai saimniecībai. Ja vēlamies iegādāties pašu mājokli vai pārvietošanās līdzekli – auto. Ja beidzot esam saņēmušies uzsākt remontu mājoklī, kuru jau tik ilgi plānojām – visbiežāk tieši dažādu veidu kredīti ir tie, kas ienāk prātā vispirms, lai tiktu pie vēlamās un vajadzīgās lietas. Laiks, kad cilvēki gadiem krāja līdzekļus, no katras algas atliekot noteiktas naudas summas ir pagājis. Mūsdienu cilvēks vēlas iegūt kārotās lietas savā īpašumā šodien, nevis gaidīt vairākus gadus, kamēr izdosies sakrāt – turklāt, kredīts sanāk krāšanas apgrieztā versija – vispirms tiekam pie nepieciešamās lietas, pēc tam, katru mēnesi „atliekam” (pārskaitām aizdevējam) konkrētu naudas summu – kredīta maksājumu. Protams, rēķinoties ar jebkura veida kredītu, jāparedz arī procenti, ko nāksies maksāt aizdevējam par izsniegto naudas summu.


Lielākoties ikviens ir dzirdējis par dažiem kredītu veidiem, kas visbiežāk arī tiek piedāvāti un izmantoti. Un, ja vien rūpīgi esam apsvēruši savas iespējas, palūkojušies nedaudz „nākotnē”, izvērtējot savu ienākumu stabilitāti un to, kā ikmēneša kredīta maksājumi varētu ietekmēt ikdienu, pieteikties kādam no kredītu veidiem nav ne sarežģīti, ne arī neiespējami. Protams, jābūt labai kredītvēsturei, uz ko aizdevēji skatās visrūpīgāk – lai visi esošie vai iepriekšēji kredīti, ja tādi ir bijuši, būtu atmaksāti laicīgi, un nebūtu ikmēneša maksājumu kavēšana. Jo pat viens vai divi kavēti ikmēneša maksājumi jau var būt kā „sarkanais karodziņš” aizdevēju datu bāzē, norādot uz klientu, kā potenciāli neuzticamu kredīta ņēmēju. Pie nestandarta situācijām, kad kādu mēnesi patiešām nav iespējams veikt maksājumu vai rodas kāda cita neparedzēta problēma, vienmēr noteikti vajag sazināties ar kredīta sniedzēju – vienoties par maksājuma pārcelšanu, pagarinājumu vai kādu citu abām pusēm pieņemamu variantu. Lai kādi arī nebūtu aizņemšanās iemesli, kredītu veidi, procentu likmes un citi faktori, nepieciešams rūpīgi pārdomāt to, vai kredīta apmērs ir samērīgs ar ieņēmumiem. Tāpat, nepieciešams rūpīgi aprēķināt to, cik lielus maksājumus mēnesī varam atļauties veikt kredīta atmaksai.


Lai kādi arī nebūtu aizņemšanās iemesli, kredītu veidi, procentu likmes un citi faktori, nepieciešams rūpīgi pārdomāt to, vai kredīta apmērs ir samērīgs ar ieņēmumiem. Tāpat, nepieciešams rūpīgi aprēķināt to, kādus maksājumus mēnesī varam atļauties veikt kredīta atmaksai, turklāt, vienmēr ir prātīgāk noteikt nedaudz mazāku summu, kā spējat, nekā lielāku.


Kas ir gada procentu likme jeb GPL?

Gada procentu likme jeb GPL ir veids, kā parādīt aizņemšanās izmaksas. Gada procentu likme ietver procentu izmaksas, komisijas naudu, nodevas, kā arī jebkādus citus maksājumus, kas patērtētājam jāmaksā saistībā ar kreditēšanas līgumu. Zemāka GPL likme parasti nozīmē, ka konkrētais darījums patērētājam būs izdevīgāks, tāpēc ir vērts uzzināt, kādas likmes tiek piedāvātas.

Vai norādi savu vārdu un telefona numuru, un mēs Tev piezvanīsim. Darba dienās mūsu darba laiks ir no 8:00-19:00, sestdienās no 9:00-16:00, bet svētdienās nestrādājam.

Lūdzu, norādi savu tālruņa numuru

Lūdzu, norādi savu vārdu

?

Lūdzu, norādi jautājuma tematu

Lūdzu, norādi jautājuma tematu.